راهنمای استفاده از صندوقچه اجاره آنلاین

راهنمای استفاده از صندوقچه اجاره آنلاین

صندوقچه تخصصی ترین مرجع نیازمندی های اجاره ای کشور است که با هدف ارتقای فرهنگ اجاره، رفع نیاز و کاهش هزینه های کاربران از یک ایده آغاز به کار کرد و پس از طراحی سایت، اپلیکیشن اندروید صندوقچه طراحی شد.

از آنجایی که ساختار سایت و اپلیکیشن صندوقچه مشابه یکدیگر است در این مقاله ابتدا اپلیکیشن اندروید صندوقچه را به شما معرفی کرده و شیوه ی استفاده از بخش های مختلف آن را ذکر میکنیم.

جستجوی سریع:

به صورت پیش فرض در منوی خانه همه ی آگهی ها را مشاهده میکنید اما میتوانید فیلترها را به طور دلخواه اعمال کنید. شهر را انتخاب یا برچسب های فوری و عکس دار را فعال کنید.

در منوی دسته بندی میتوانید دسته یا گروه مد نظرتان را انتخاب و آگهی های مربوط به آن را مشاهده کنید.(لازم به ذکر است فیلترهای اعمال شده در منوی خانه در این منو نیز اعمال میشوند.) منوی دسته بندی و فیلتر شهر جایگزین جستجوی سریع در سایت هستند. برای مثال اگر به دنبال اجاره آنلاین آپارتمان، ملک یا خانه در شهرهای مختلف مانند شیراز، اصفهان، مشهد، کیش، کاشان یا... هستید کافیه از منوی دسته بندی گروه رو زمین و املاک و بعد از اون زیر دسته ی آپارتمان، ویلا یا ... رو وارد کنید یا برای جستجوی اجاره آنلاین ماشین گروه وسایل نقلیه و بعد زیر گروه وسیله نقلیه سبک، سنگین یا... رو بزنید و در نهایت از دکمه ی انتخاب شهر، کاشان، شیراز، اصفهان یا ... رو انتخاب کنید.

از اینجا میتوانید در سایت صندوقچه جستجوی سریع انجام دهید.

http://sanduqcheh.com

جستجوی پیشرفته:

در منوی جستجوی پیشرفته شما میتونید علاوه بر انتخاب شهر، دسته و عنوان اجاره مد نظرتون، جستجو رو بر اساس ویژگی های اون دسته ی اجاره انجام بدین. مثلا اگه به دنبال "اجاره آنلاین خانه کاشان" با متراژ یا تعداد اتاق خواب مشخص هستین با انتخاب دسته ی آپارتمان و سپس تعیین زیر دسته ی اون مثلا دسته ی مسکونی، زیرزمین یا ... رو انتخاب کنید با این کار ویژگی های دسته خانه و آپارتمان برای شما نمایش داده خواهد شد. مثل: متراژ، طبقه، تعداد اتاق خواب، میزان ودیعه و... آنها را تعیین و جستجو کنید. یا برای جستجوی "اجاره آنلاین ماشین شیراز" یا "اجاره ماشین کاشان" میتوانید فیلدهای کارکرد و مدل خودرو را نیز وارد کنید.

در سایت صندوقچه میتوانید از اینجا جستجوی پیشرفته انجام دهید.

http://sanduqcheh.com/Rent/Search

نمایش آگهی اجاره آنلاین:

با لمس هر آگهی جزئیات آن به شما نشان داده میشود. در این صفحه شما میتوانید تصاویر مربوط به یک آگهی، اطلاعات مورد اجاره و آگهی های مشابه را مشاهده کنید. در این صفحه میتوانید از طریق تماس، پیامک و ایمیل با آگهی دهنده در ارتباط باشید.

برای مثال صفحه ی مربوط به نمایش جزئیات یک آگهی در سایت از اینجا قابل مشاهده است.

http://sanduqcheh.com

 

 

 ثبت آگهی اجاره آنلاین:

با زدن دکمه ی افزودن آگهی، امکان ثبت آگهی را خواهید داشت. برای یک آگهی میتوانید اطلاعات دلخواه را وارد کنید. به عنوان مثال برای افزودن آگهی "اجاره آنلاین آپارتمان شیراز" میتوانید به این صورت اقدام کنید:

عکس هایی از خانه، آپارتمان و... را اضافه کنید.

 بعد از آن گروه آگهی را زمین و املاک و سپس مسکونی انتخاب کنید. با این کار ویژگی های آپارتمان یا ملک مانند متراژ، طبقه، تعداد اتاق و ... برای شما فعال میشود.

پس از آن شهر را شیراز انتخاب کنید.

عنوان را به صورت دلخواه مثلا "اجاره آنلاین آپارتمان شیراز" یا "اجاره آنلاین ملک شیراز" وارد کنید.

درصورتی که شما قبلا وارد حساب کاربری خود شده باشید شماره موبایل به طور خودکار ثبت میشود در غیر این صورت شماره موبایلی که میخواهید آگهی برای آن ثبت شود را وارد نمایید.(شماره موبایل را به صورت صحیح وارد کنید چرا که هر زمان از طریق شماره موبایل وارد حساب کاربری تان شوید بتوانید به آگهی های ثبت شده تان دسترسی داشته باشید.)

در صورت تمایل آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا کاربران بتوانند از طریق ایمیل نیز با شما در ارتباط باشند.

پس از آن نوع قیمت خانه اجاره ای را انتخاب کنید: پرداخت وجه، توافقی یا ...

انتخاب کنید قیمتی که برای مورد اجاره در نظر گرفته اید  به چه صورت است؟ ماهانه، سالانه، هفتگی یا...

پس از آن قیمت و توضیحاتی را برای اجاره وارد کنید.

در مرحله ی بعد ویژگی های دسته ی اجاره را وارد کنید.

قبل از ثبت آگهی قوانین را مشاهده کنید و سپس آگهی را ثبت کنید.

پس از پایان ثبت آگهی به صفحه ی نمایش آگهی یا لیست آگهی هایتان هدایت خواهید شد.

برای افزودن آگهی در سایت صندوقچه میتوانید اینجا را کلیک کنید.

http://sanduqcheh.com/Rent/Create

تماس با صندوقچه:

از طریق  بخش تماس با صندوقچه، نظرات و سوالات خود را برای ما ارسال کنید.

 

صندوقچه ی من(اکانت من):

با ورود به حساب کاربری به آگهی های خود دسترسی پیدا میکنید و میتوانید آنها را مدیریت کنید، پیش نمایشی از آنها را ببینید، آنها را ارتقا دهید یا ویرایش و حذف کنید.

با ارتقای آگهی اجاره، توسط طرح های مختلف، باعث بیشتر دیده شدن آگهی خود شوید. آن را برچسب فوری بزنید یا با استفاده از طرح نرده بان آن را به صدر آگهی های اجاره ببرید و... .

از اینجا در سایت صندوقچه حساب کاربری بسازید یا وارد حساب کاربری تان شوید.

http://sanduqcheh.com/Account/LogOn

 

شرایط و راهنما:

از طریق بخش شرایط و راهنما، شرایط و راهنمای استفاده از صندوقچه را بخوانید.

درباره ی صندوقچه:

از طریق درباره صندوقچه، با صندوقچه و اهداف آن آشنا شوید.

بلاگ صندوقچه:

امکان اضافه ای که سایت صندوقچه نسبت به اپلیکیشن اندروید دارد بلاگ های صندوقچه می باشد. در این قسمت مقالات مربوطه برای راحتی کاربران قرار داده میشود. قوانین اجاره آنلاین آپارتمان، ملک، خانه، ماشین و... در شهرهای شیراز، اصفهان، کاشان، مشهد، کیش و... ، مفاهیم مربوط به اجاره مانند لیزینگ، سرقفلی و... تعریف شده اند. نرخ اجاره بها برای کمک به قیمت دهی موارد اجاره و... قرار داده شده است. در صورت تمایل به این قسمت سر بزنید.

امکان اتصال به کانال تلگرام و اینستاگرام صندوقچه نیز در سایت صندوقچه وجود دارد.


تاریخ ایجاد: 1397/06/04
بازگشت به لیست