صندوقچه با هدف ارتقای فرهنگ اجاره، شروع به فعالیت نموده و در نظر دارد مالکیت اشیاء را عوض کند. شعار هر چیزی یک سرمایه است ما را در تحقق این امر یاری میکند. چرا که اکثر افراد وسایلی سالم و بدون استفاده دارند که دیگران به طور موقت به آن احتیاج دارند و برای رفع این نیاز باید هزینه ی زیادی را پرداخت کنند.

از طرفی یکی از عمده ترین مشکلات بر سر راه توسعه فرهنگ اجاره، وجود واسطه گران در این زمینه است که هزینه های مالی را بالاتر برده و گاهی با تاخیر همراه است. میتوان گفت اکثر اجاره دهندگان و اجاره گیرندگان به دلیل عدم آشنایی با قوانین اجاره به واسطه گران روی می آورند اما با این حال گاهی اوقات رضایت کاملی از معامله و توافق اجاره به دست نمی آورند.

 لذا صندوقچه در راستای کاهش هزینه و آسان سازی معاملات اجاره، محلی تخصصی را برای انتشار آگهی های اجاره و به صورت رایگان و با جامعه آماری بالا فراهم کرده و با معرفی قوانین اجاره به کاربران کمک میکند تا از ضرر دهی در معاملات اجاره آنلاین یا بدون واسطه مصون بمانند. مقالات، قوانین، و اصطلاحات اجاره را میتوانید از بخش بلاگ ها مطالعه کنید.

از طریق صندوقچه افراد میتوانند در هر زمان و مکان همه اشیا، وسایل، ملک و... را برای مدت زمانی برای اجاره به اشتراک بگذارند و درآمد کسب کنند. سایر افراد نیز با اجاره گرفتن دیگر نیازی به خرید پیدا نکرده و هزینه های خود را کاهش دهند.

از طرفی تجمع همه ی موارد اجاره در کنار یکدیگر و در عین حال در یک دسته و گروه خاص میتواند برای اجاره گیرندگان از نظر زمانی، هزینه و... صرفه جویی را به همراه آورد. چرا که اجاره گیرنده میتواند مورد اجاره ی مد نظر خود را به راحتی از بین هزاران گزینه متنوع انتخاب کند.

مثل اجاره انواع وسایل نقلیه در شهرهای مختلف مانند اجاره ماشین کاشان ، اجاره آنلاین ماشین شیراز، موتورسیلکت، وسایل نقلیه سنگین مانند تریلی و... اجاره انواع زمین و املاک در شهرهای مختلف مانند اجاره آنلاین آپارتمان شیراز، اجاره باغ، اجاره آنلاین خانه کاشان، اجاره ویلا شمال، اجاره آنلاین ملک شیراز، اجاره وسایل پزشکی و آزمایشگاهی،وسایل ساختمانی، تجهیزات مراسم، اجاره پارکینگ، اجاره لباس مجلسی در شهرهای مختلف مثل کرج، ، اجاره میز و صندلی و...


صندوقچه بر آن شده تا در خصوص اجاره انواع وسایل مورد نیاز سرویس هایی را ارائه نماید.
شما می توانید در موضوعاتی با عناوین :

در بحث اجاره مشارکت نمایید.

با صندوقچه هرچی که به ذهنت برسه رو میتونی تو شهرهای مختلف مانند کیش ،اصفهان، شیراز، مشهد، تهران و... به صورت آنلاین اجاره بدی یا اجاره بگیری! مثل: "اجاره آنلاین آپارتمان شیراز"، "اجاره آنلاین ماشین شیراز"، "اجاره آنلاین خانه کاشان"، "اجاره آنلاین ملک شیراز"، "کرایه یا اجاره لباس مجلسی در کرج"، "اجاره پارکینگ برای جشن"،"اجاره ماشین کاشان"، "پارکینگ اجاره ای برای مراسم" و... .

با صندوقچه میتونی اجاره بدی و اجاره بگیری، درآمد کسب کنی و هزینه هاتو کم کنی... .